عرض تسلیت  

به نیابت از همه همکلاسی ها به آقای علی اکبر حسنی به خاطر عارضه ای که برای یکی از بستگان ایشان رخ داد, تسلیت عرض می کنم.
از خداوند برای ایشان رحمت و برای بازماندگان صبر مسالت می کنیم.
 
دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست
گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست
که شنیدی که دراین بزم دمی خوش بنشست
که نه در آخر صحبت به ندامت بخاست

ادامه مطلب  

برگزاری آزمون آنلاین سیستم عامل  

با سلام و احترام خدمت همکاران محترماحتراماْ متن نامه دبیرخانه رایانه کشوری در خصوص برگزاری آزمون آنلاین  سیستم عامل توسط  استان گلستان جهت استحضار همکاران محترم درج می گردد. خ.اهشمند است اطلاع رسانی در این خصوص جهت هنرآموزان و هنزرجویان انجام گیرد تا بتوانند در این آزمون شرکت نمایند. متن نامه دیبیرخانه :با احترام و آرزوی توفیق روزافزون الهی خدمت هنر اموزان و هنرحویان محترم در راستای اجرای برنامه عملیاتی سال جاری و در جهت تحقق اهداف آموز

ادامه مطلب  

اطلاعیه قابل توجه سر گروههای علوم تجربی  

به اطلاع   می رساند گرد همائی سر گروههای محترم علوم تجربی شهرستانهای استان تهران در تاریخ ۱۵/۲/۹۳
روز دوشنبه   ساعت ۸ - ۱۴ در مهمانسرای فرهنگیان  ناحیه ۲ ری در سالن شماره   ۲  برگزار می گردد.
 
آدرس :شهرری - خیابان فدائیان اسلام - نرسیده به سه راه ورامین - مهمانسرای فرهنگیان
 
همکاران می توانند گزارش عملکرد ترم دوم خود را در جلسه فوق الذکر ارائه دهند. با تشکر
 
حضور سر گروههای محترم الزامی می باشد.
 
جلسه باحضور  خانم دکتر دشتچیان نژاد در خصوص

ادامه مطلب  

برگزاری دوره سبك زندگی بر مبنای آموزه های دینی  

موضوع: مجوز برگزاری دوره باسلام و احترام  با استناد به نامه پیوست به شماره 601/30437/19000-20/06/1393 مركز برنامه ریزی ، منابع انسانی و فناوری اطلاعات اداره كل ، در خصوص اجرای تعدادی از دوره های آموزشی از محل اعتبارات سازمان بسیج فرهنگیان  مطابق با سیاست ها ، ضوابط  و ملاحظات اجرایی آموزش های كوتاه مدت (ضمن خدمت) فرهنگیان و شرایط فراگیران مندرج در سامانه آموزش های كوتاه مدت LTMS، با اجرای دوره های آموزشی برابر جدول ذیل موافقت می گردد.  

ردیف
عنوان دوره
ك

ادامه مطلب  

معرفی یک کتاب  

کتاب "مهدویت در دایره امعارف های غربی"اثر استاد ارجمند جناب حجه الاسلام والمسلمین شیخ حمید سعادت است که بعنوان پایان نامه استاد در مقطع کارشناسی ارشد از سوی مرکز تخصصی مهدویت بصورت کتاب چاپ وآماده  تدریس شده است.
این کتاب در 296 صفحه تهیه وبه نقد وبررسی 6 مقاله از اندیشمندان غربی در موضوع مهدویت پرداخته است.
 
 
 
این مقالات که به زبان انگلیسی نگارش یافته از چهار دایره المعارف معروف جهان گرفته شده است که این دایره امعارفها عبارتند از:
1-دایره

ادامه مطلب  

افطاری ما را چه شد؟  

 افطاری فرهنگیان بیش از سه سال پایدار نماند.
{دعوت به افطاری یعنی ارج و بها دادن میزبان به مهمان است. کوته نظری است که مقوله  خوردن و آشامیدن را، موضوع اصلی دعوت بدانیم}
همین که ماه رمضان به تابستان داغ عزیمت فرمود، بزرگان آموزش و پرورش، دست بر جیب ارث باباهای خویش فرو نهادند و حدود سه سال به صد ترفند نیک و بد به طریق احترام و ارج نهادن، فرهنگیان را به یک شب افطاری مهمان فرمودند. بعد از سه سال، خبر پشت خبر رسید که  این این مهمانی به علت اینکه ب

ادامه مطلب  

سایت قره چمن! به زودی...  

با سلام خدمت شما دوستان عزیز!
به اطلاعتون میرسونم که این وبلاگ به زودی تبدیل به سایت میشه و عکس های جدید از قره چمن روی سایت قره چمن به نشانی www.gharacheman.ir قرار میگیره.
پس دوستانی که بهشون قول داده بودیم عکسشون رو بزاریم روی سایت ازمون دلخور نشن 
 
ممنون                  

ادامه مطلب  

انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان کاشان  

با سلام
آدرس دانشگاه فرهنگیان کاشان- واحد آموزش عالی امام خمینی (ره)
این پست جهت اطلاع دوستانی است که علاقمند به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان می باشند. لازم به ذکر ست که در سایت دانشگاه فقط درمورد اطلاعیه سازمان سنجش جهت آگاهی شما مطلبی قرار دارد. 
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون متقاضیان انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاه های فرهنگیان در آزمون سراسری سال 1393
 
http://kashan.cfu.ac.ir/
شاد و پیروز باشید

ادامه مطلب  

شیوه نامه وصول هزینه های شبانه روزی و خوابگاه  

 نحوه وصول  در سال تحصیلی 94-93به استناد تبصره ذیل ماده(6)قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش وپرورش (مصوب 1369مجلس شورای اسلامی)ودر اجرای  بند(18)مصوبات جلسه اول مورخ(24/4/1391)هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان نسبت به وصول کامل مبالغ مربوط به هزینه های شبانه روزی (تغذیه وخوابگاه)دانشجومعلمان دوره کارشناسی پیوسته با توجه به نکات ذیل اقدام گردد.پیرو جلسه هماهنگی  با دبیران محترم مناطق ده گانه کشوری، دانشجویاندوره کارشناسی پیوسته سال تحصیلی 94-93 صرفاً به د

ادامه مطلب  

انتخاب واحد  

دانشگاه فرهنگیان اقدام به انتشار جدول زمانی برای انتخاب واحد در سامانه دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان ، سامانه مروارید ، کرد
طبق این برنامه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرمان در روز 25 شهریور ماه با مراجعه به سامانه باید اقدام به انتخاب واحد کنند
* زمان و تاریخ انتخاب واحد( از ۱۲ شب مورد نظر تا ۲۴ ساعت )
*روز ۲۸ /۶/۹۳ویژه دانشجویانی که به هر دلیل از انتخاب واحد جا مانده اند.
* زمان انتخاب واحد غیر قابل تمدید می باشد.
*دانشجویان جدید الورود (ورودی 93) نی

ادامه مطلب  

تقسیم ورودی های 91  

ورودی های  91 دانشگاه فرهنگیان حتما تقسیم میشوند
به نقل از مصطفی میرزایی کارشناس ارتباط با پردیس دانشگاه فرهنگیان کرمان و متعهدین خدمت : دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرمان ورودی 91 قطعا تقسیم خواهند شد مراحل و شیوه تقسیم شبیه تقسیم دانشجویان ورودی 92 میباشد
همچنین افزودند تقسیم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرمان ورودی 91 حدالامکان قبل از مهر ماه صورت خواهد پذیرفت.
 
اطلاعات تکمیلی از طریق همین وب به اطلاع خواهد رسید...

ادامه مطلب  

آیت الله مکارم شیرازی :فرهنگیان نسبت به تربیت اخلاقی دانش آموزان اهتمام خاصی داشته باشند  

آیت الله 'ناصر مکارم شیرازی' از مراجع تقلید گفت: فرهنگیان باید نسبت به تربیت اخلاقی دانش آموزان اهتمام خاصی داشته باشند.این مرجع تقلید عصر دوشنبه در دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران آموزش و پروش استان قم با وی خطاب به فرهنگیان تاکید کرد: از این فرصت برای خدمت به دین و کشور استفاده کنید، چراکه مسیر علم آموزی، حرکت به سمت تقوا و دیانت است.
آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر تربیت اخلاقی دانش آموزان، خاطرنشان کرد: اگر نوجوانی از نظر اخلاقی ضعیف با

ادامه مطلب  

عناوین ایام دهه مهدویت  

نویسنده امور تربیتی مدرسه شهید جلالی
عناوین ایام دهه مهدویت که از پنجم شعبان‌المعظم تا نیمه شعبان، (13 تا 23 خردادماه) است اعلام شد. دهه مهدویت سال جاری همزمان با 13 تا 23 خرداد ماه است، در این دهه سراسر نور و شادی که از روز 5 شعبان آغاز و تا سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر(عج) ادامه دارد، به نام‌های زیر مزین شده است:

ردیف
تاریخ شمسی
تاریخ قمری
مناسبت
نام مصوب

1
13 خرداد/سه‌شنبه
5 شعبان
میلاد امام سجاد علیه‌السلام
مهدویّت، معنویت و اخلاق

2
14 خرداد/چها

ادامه مطلب  

نوبخت : فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند  

به گزارش وبسایت دانشجو معلمان اهواز به نقل از فارس ؛ محمد باقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با اشاره به توصیب مصوبه ای گفت: فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند.وی با بیان اینکه فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام هستند، خاطرنشان کرد: دولت توجه به فرهنگیان و خانواده‌های آنها را از وظایف خود دانسته و بر همین اساس مصوبه فوق را در راستای احقاق حقوق این قشر به تصویب رساند.
به ادامه مطلب....

ادامه مطلب  

در مراسم بازگشایی مدارس ؛ مهر محمدی دانش آموزان را به انتخاب دانشگاه فرهنگیان دعوت کرد  

به گزارش وبسایت دانشجو معلمان اهواز ؛ مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان با حضور در دبیرستان دخترانه شاهد شهدای هفتم تیر زنگ اول مهر را به صدا درآورد. سرپرست دانشگاه فرهنگیان در سخنانی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید خطاب به دانش آموزان گفت : اگر در خودتان عشق به معلمی و ادای دین بیشتر به جامعه احساس می کنید در انتخاب دانشگاه خود به دانشگاه فرهنگیان نیز توجه  ویژه داشته باشید و به دوستانتان نیز تذکر بدهید.
به ادامه مطلب بروید...

ادامه مطلب  

فانی : سال آینده اولین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان وارد مدارس می شوند  

به گزارش وبسایت دانشجو معلمان اهواز به نقل از خبر آنلاین ،علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری و در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت : در سال آینده اولین سری از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان وارد مدارس می شوند ولی به تازگی بر اساس یکی از بندهای اساس نامه دانشگاه فرهنگیان به دنبال جذب فارغ التحصیلان لیسانس هستیم که طی یک دوره یک ساله جذب آموزش و پرورش شوند.
به ادامه مطلب بروید...

ادامه مطلب  

بسته خبری / اخبار مهم دانشگاه فرهنگیان در تابستان 1393  

به گزارش وبسایت دانشجو معلمان اهواز ؛ در تابستان 93 مجموعه اخباری در حوزه ی آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان از خرداد ماه تا شهریور ماه منتشر شد . در اینجا مهمترین خبرها را گرداوری کردیم که چشم اندازی از تحولات دانشگاه فرهنگیان در سه ماه گذشته است.
به ادامه مطلب بروید...

ادامه مطلب  

مهر محمدی : از مهر ماه حدود 30 نفر دانشجوی کارشناسی ارشد می گیریم  

به گزارش وبسایت دانشجو معلمان اهواز به نقل از فارس ، محمود مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان  در پاسخ به این پرسش که «آیا دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی ارشد در 5 رشته پذیرش دانشجو دارد؟»، اظهار داشت: خیر، دانشگاه فرهنگیان در 3 کد رشته محل و 2 رشته تربیت بدنی و الهیات در 2 پردیس، پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد دارد.
به ادامه مطلب بروید...

ادامه مطلب  

جبران کمبود معلم از سال 94  

نهادینه شدن ارزش های دینی و اسلامی در فارغ
التحصیلان دانشگاه فرهنگیان
جبران کمبود معلم از سال 94

 
دکتر محمود مهرمحمدی در گفتگو با خبرگزاری مهر در تبیین فعالیت های دانشگاه فرهنگیان در دور جدید گفت: رویکرد ما نسبت به تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان با در نظر گرفتن اسناد بالادستی نظام از جمله سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سند دانشگاه اسلامی و نقشه جامع علمی کشور است؛ هدف ما تربیت معلم فکور، موقعیت شناس و پایبند به ارزش های نظام اسلامی است

ادامه مطلب  

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی، در همایش آموزشی سراسری سرپرستان شبانه روزی خوابگاه های دانشگاه فرهنگ  

همانند زندگی خانوادگی، با محبت، تکریم ،نگاه و
تعامل عاطفی با دانشجو معلمان رفتار کنید
 
حجت الاسلام و المسلمین دکتر صادق زاده، در همایش آموزشی سراسری سرپرستان شبانه روزی خوابگاه های دانشگاه فرهنگیان،فراهم کردن محیط با نشاط، پویا و شاد برای دانشجومعلمان را امری ضروری دانست و با اشاره به نقش شبانه روزی  دانشگاه فرهنگیان، گفت: خوابگاه و زندگی خوابگاهی، وقت گذرانی و گذراندن اوقات فراغت نیست؛ تاثیرگذاری این زیست خوابگاهی از جمله آموزش های

ادامه مطلب  

آغاز کارورزی دانشجو معلمان دوره کارشناسی از مهر  

 
آغاز کارورزی دانشجو معلمان از مهر ماه/ تاسیس مدارس ضمیمه
سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اعلام اینکه از ترم 5 برنامه کارورزی دانشجو معلمان دوره کارشناسی شروع می‌شود، گفت: نخستین ورودی‌ها از مهر امسال درگیر بحث کارورزی می‌شوند.

 
به گزارش خبرنگار مهر، محمود مهر محمدی در سومین روز از اجلاس رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور با اشاره به اینکه پیوند دانشگاه فرهنگیان با آموزش و پرورش در مقوله‌ای تحت عنوان کارورزی تبلور پیدا می‌کند، اظهار داشت: با

ادامه مطلب  

طرح دجالواره با حضور جمعی از فرهنگیان بسیجی برگزار شد  

 
کانون بسیج فرهنگیان فیروزآباد :طرح دجالواره و آسیب های اجتماعی ماهواره با حضور جمعی از فرهنگیان ، مربیان و سرگروه های شجره ی طیبه ی صالحین و با سخنرانی مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ی فیروزآباد در محل مدرسه ی اندیشه برگزار شد .
 
 
حجت الاسلام علیپور گفت ...
 
 
 متن کامل در ادامه ی مطلب ...

ادامه مطلب  

ازمون کارشناسی ارشد و اتمام طرح نیروی انسانی  

توسط: ...
سلام...... در مورد وضعیت طرح و نحوه شرکت در رشته مراقبت های ویژه ازتون سوال پرسیدم که اگر تاریخ پایان طرح 26 شهریور باشد  فرد می تواند در ازمون ارشد خرداد 94 شرکت کند  .... خواستم نتیجه رو بدونم ... .یه مشورت دیگه اینکه بین رشته سالمندی و ویژه کدوم رو پیشنهاد میکنید....
 
پاسخ از آقای حمید حجتی:
با سلام . بله طبق قانون اگر تا اخر شهریور طرح تمام شود اجازه شرکت دارندسوال دوم بستگی به علاقه فردی دارد سالمندی رشته خاصی است که علاقه در ان حرف اول را

ادامه مطلب  

روز آزاد...مدرسه فرهنگیان  

سلام دوستان به ابتکار آقای محمد علی شریفی؛ مدیر با ذوق دبیرستان فرهنگیان، هرساله یکی از پنجشنه ها روز آزاد اعلام می شود که در این روز دانش آموزان فارغ از کتاب و درس، آزادانه به مدرسه می آیند: چادر بر پا می کنند، چای و غذا می پزند و...و بازی می کنند و اوقات خوشی را به همراه دبیرانشانسپری می کنند ... خلاصه یک نیمروز بیادماندنی را در دفتر خاطرات زندگی خود بیادگار می گذارند... عکسهای آنها را در قسمت > ببینید.

ادامه مطلب  

نشست صمیمی معاون رییس جمهور با فرهنگیان استان کرمانشاه  

 
مقارن با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 94- 93 ، نشست صمیمی دکتر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ، عصر سه شنبه یکم مهر ماه در اردوگاه شهید باهنر کرمانشاه برگزار گردید.به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه، دکتر نوبخت در سخنانی با اظهار خوشوقتی از حضور در جمع فرهنگیان استان گفت : تاکید دولت همواره حل مشکلات فرهنگیان می باشد که در این راستا و بر اساس یکی از مصوبات

جدید دولت ، فرزندان افراد فرهنگی در اولویت استخ

ادامه مطلب  

غدیر تا مهدویت ...  

سلام دوستان عزیز من ... آیا می دانید کمتر از بیست روز دیگر تا غدیر وقت باقی است ...... بیایید همگی با هم در
این روز جشنی بگیریم که در شان مولی الموحدین حضرت علی - علیه السلام - باشد ....از آقا مهدی بخواهیم تا زودتر پیش ما بیایند ...
تشکر از شما که نظر
بگذارید ...
 

ادامه مطلب  

تبریک آغاز سال تحصیلی  

بسم الله الرحمن الرحیم 
با آرزوی سعادت و شادکامی برای تمامی فرزندان ایران عزیز اسلامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و فصلی نو در آموزش و پرورش میهن عزیزمان ایران را خدمت تمامی دانش جویان ، دانش اموزان و فرهنگیان و اساتید محترم تبریک عرض نموده امید که همواره در را کسب علم و دانش و اعتلاء هرچه بیشتر ایران عزیز موفق و موید باشید. 

ادامه مطلب  

كتاب من  

تقريبا دير رسيدم به جلسهملت صبحانه را خورده بودندو من مي خواستم قبل از جلسه پرينت فرم و سوالات را هم بگيرميك راست رفتم سراغ سيستمدكتر تا رسيد پرسيد: كتابتان را ديديد؟گفتم نه و بي حرف دنبالش راه افتادمكتاب را داد دستميكي از 6 كتاب درسي كه براي ازمون طراحي شده بودبا جلد هاي سبز-ارغواني-پسته اي-سوسني و بنفشخوشگلترينش مال من بودشب از هيجان خوابم نمي بردمثل بچه دار شدن بود حسشمثل اينكه تو را داشت باشم حسينحالا هزاران نفر كه مثل تو را دارند از كتا

ادامه مطلب  

اولویت استخدام در آموزش و پرورش با فرزندان فرهنگیان  

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، محمد باقر نوبخت درباره استخدام نیرو در آموزش و پرورش افزود: در پی مطالبات فرهنگیان بازنشسته در خصوص استخدام فرزندان واجد شرایط آنان اولویت با فرزندان فرهنگیان می باشد و این طرح به صورت مصوب درآمده و اجرایی می شود.
معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در ادامه از مازاد نیرو در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: به همین دلیل مجلس شورای اسلامی با طرح استخدام نیروی جدید موافقت نکرد و به دنبال آن طرح استخدام

ادامه مطلب  

ازمون غاییبین  

ازمون غایبین امتحان پایانی ترم دوم تابستان۹۳
ساعت۵ بعدازظهر سه شنبه اول مهر ۱۳۹۳
                                                                                     برگزار میشود.
در صورت غیبت امتحان دیگری برگزار نمیشود.

ادامه مطلب  

توجه توجه توجه توجه توجه  

اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور در باره تاريخ برگزاري ازمون و همچنين ثبت‌نام از داوطلبان متقاضي شرکت در ازمون سراسري سال 1394 نظر به اينكه ماه مبارك رمضان در سال 1394، از اواخر خردادماه 1394 آغاز مي‌شود، لذا براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده:
1- آزمون سراسري سال 1394 در صبح و بعدازظهر روزهاي پنج‌شنبه 21، جمعه 22 و صبح شنبه 23 خردادماه 1394 برگزار خواهد شد.
2- بمنظور فراهم آوردن تسهيلات لازم، ثبت‌نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 1394 از روز يكشنبه 1393/11/19 ا

ادامه مطلب  

شرمنده!  

 
شرمنده این روزا حرفی ب غیر انتخاب رشته نمیتونم بنویسم!
هنوز تو گیرو دارم
ی روز خودمو جای ی دانشجوی روانشناسی میذارم
با کلی وجهه ی اجتماعی و درک بالا و استقلال و..
ب 6سال دیگه فک میکنم..
ی مطب دارم
کارت ویزیتم اویییییییییییییییی!
ب من میگن خانوم دکتر!
مراجع ها رو بگو..چ شوقی دارن منو ببینن!
هی روزگار...
ی روزم خودمو جای دانشجوی فرهنگیان میذارم ک قراره معلم ابتدایی شه
بدم نیس
با بچه های معصومی ک هی کنارت خانوم خانوم میکنن!آخی!
ولی کاش معلم دبیرستا

ادامه مطلب  

ویدئو کنفراس  

در مورخ 29/6/93 روز دوشنبه جلسه ویدئو کنفراس با حضور مربیان کانون بسیج فرهنگیان سپاه ناحیه استهبان و مسئول محترم سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فجر فارس و سر مربی محترم شجره طیبه صالحین سازمان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با موضوع ضرورت دفاع در اسلام در محل اداره آموزش و پرورش استهبان برگزار گردید. در این ویدئو کنفرانس ابتدا جناب آقای حسن زاده مسئول محترم سازمان ضمن خوش آمد و تبریک این ایام مطالبی راجع به دفاع مقدس و جنگ 8 ساله ارائه نمودند در ادا

ادامه مطلب  

جدول روزشمار هفته دفاع مقدس کانون بسیج فرهنگیان استهبان  

جدول روزشماربرنامه های اجرایی در هفته دفاع مقدس سال1393


ردیف

ایام هفته

عناوین برنامه

مکان برنامه

توضیحات


 

دوشنبه 31/6/93

تهیه وتوزیع شربت صلواتی

درب ورودی اداره
توسط کانون بسیج فرهنگیان

 


 

دوشنبه 31/6/93

فالنامه شهدا

درب ورودی اداره
توسط کانون بسیج فرهنگیان

 


 

دوشنبه 31/6/93

پخش سرود وآهنگ مرتبط با هفته دفاع مقدس

مدارس و اداره
توسط کانون بسیج فرهنگیان

فایل پخش آهنگ وسرودهای مرتبط با دفاع مقدس  به پیوست نامه میباشد


 

سه شنبه 1/7/93

برگ

ادامه مطلب  

تبریک آغاز سال تحصیلی 94-93 و هفته دفاع مقدس  

سلام . خدمت تمام  فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای گرامی آنها و عوامل اجرایی مدارس آغاز سال تحصیلی  جدید را تبریک و شادباش می گوییم .امیدواریم که تمامی زحمت کشان عرصه تعلیم و تربیت این آب و خاک تندرست و پیروز باشند .
همچنین هفته دفاع مقدس را به تمام خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران  و مردم غیور ایران زمین تهنیت و تبریک می گوییم .

ادامه مطلب  

اطلاعیه پیرامون دوره ضمن خدمت ( تغییرات و نوآوری های علمی درس عربی )  

سلام.به اطلاع همکاران گرامی می رساند به توجه به قرار گرفتن دوره ضمن خدمتی با عنوان تغییرات و نوآوری های علمی درس عربی بر روی پایگاه سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان ، مطلع گشتیم که مجری این آزمون انجمن علمی عربی بوده و منبع آزمون که در تاریخ 93/4/23 برگزار می گردد ، بخش مرفوعات و توابع مبادی جلد 4 می باشد .

ادامه مطلب  

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته­ شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی  

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته­ شدگان آزمون کاردانی به
کارشناسی دانشگاه فرهنگیان ، پردیس شهید مدرس کردستان
 
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته ­شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان ، پردیس شهید مدرس کردستان
درسال تحصیلی 94-1393
با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک به عزیزانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1393 پذیرفته شده اند به اطلاع می­رساند که تاریخ ثبت نام متعاقبا اعلام می گردد.
الف- مدارک لازم برای ثبت

ادامه مطلب  

تصویب شیوه نامه سازماندهی امور تدریس  

در هشتمین جلسه ی شورای دانشگاه فرهنگیان، تصویب شد:
تصویب شیوه نامه ساماندهی امور تدریس و
محاسبه واحدهای آموزشی در سال تحصیلی جدید 
سرپرست دانشگاه فرهنگیان در  هشتمین جلسه ی شورای دانشگاه فرهنگیان، با تقدیر از اعضای این شورا، در خصوص تلاش برای اتخاذ سیاست های کلان در راستای نیل به چشم انداز آرمانی و اهداف کلان پیش بینی شده در برنامه های دانشگاه به خصوص در موضوع آموزش، با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: ساماندهی امور تدریس، محاسبه ی

ادامه مطلب  

درد  

دنیای ما ها زیادی برای هم اشناس
ماها در دنیامونو
زیادی رو همه وا کردیم
جا اینکه فقط یه پنجره بزاریم که مردم از اون ور تماشامون کنن
همه رو راه دادیم تو
همه رو جا دادیم
زخمامونو دیدن نمک شدن
شناختنو جای دلداری  گریزون شدن ازمون
چون نباید میشناختن
چون قانونه دنیای ادم بزرگا اینه
نباید بزاری زیادی بشناسنت
نباید بزاری زیادی نزدیکت شن..
 
+وختی همدرد نیستی تو هم درد نباش!

ادامه مطلب  

حضور دانشجویان پردیس حضرت زینب کبری در دوره طرح ولایت استانی امسال در مشهد مقدس  

ششمین دوره طرح ولایت (خط امام) بسیج دانشجویی استان مرکزی امسال از تاریخ 10 الی 18 شهریور ماه به مدت نه روز در اردوگاه اموزشی تخصصی بسیج امام رضا (ع)در مشهد مقدس برگزار شد.
 مباحث خداشناسی، انسان شناسی، معرفت شناسی و نظام سیاسی اسلام از مهمترین مباحث دوره بود. مباحث سیاسی، اخلاقی، مهارتی و سبک زندگی قرآنی – اسلامی و همچنین اندیشه‎ی امام خمینی (ره) و ولایتمداری نیز از مباحث دیگری بود که توسط اساتید برتر کشوری در این دوره ارائه گردید. 
برگزاری ک

ادامه مطلب  

توصیه های یک معلم به فرزندش که امسال دردانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده است  

توصیه های یک معلم به فرزندش وسایر کسانی که امسال دردانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده اند.برای پسرم وسایردوستانی که امسال برای حرفه ی معلمی برگزیده شدند:نتیجه نهایی کنکورسراسری اعلام شد. وبه لطف خدا فرزندم دردانشگاه فرهنگیان دررشته علوم تربیتی وهمین رشته ی خودمان پذیرفته شد. اگرچه این موفقیت شادی آفرین است اما لازم دیدم توصیه هایی مهم را به او وسایر عزیزانی که امسال این رسالت خطیر را بااختیارواراده ی خودشان پذیرفته اند داشته باشم:
۱-همانطورکه

ادامه مطلب  

حسینی : دولت تصمیم دارد تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان نیروهای آموزش و پرورش را جذب کند  

 جواد حسینی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و رئیس هیات امنای دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی بیان کرد: امروز دولت تصمیم دارد تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان نیروهای مورد نظر را برای حضور در آموزش و پرورش جذب کند و این فرصت خوبی برای این دانشگاه و دانشجویان آن است.
به ادامه مطلب بروید....

ادامه مطلب  

جذب نیروی قراردادی در دانشگاه فرهنگیان  

معاونت توسعه مدیریت و منابع، اطلاع داد:جذب نیروی قراردادی در دانشگاه فرهنگیان
پیرو مصوبه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان، 191 داوطلب بومی از طریق آزمون کتبی (اختصاصی و عمومی) و انجام مصاحبه پس از طی مراحل گزینش به صورت قرار دادی در دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد.معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان، با بیان این مطلب، اعلام کرد: نحوه ی شرایط و زمان ثبت نام آزمون از طریق پورتال اداره کل منابع انسانی دانشگاه به آدرس http://cfu.ac.ir/edari اطلاع داده

ادامه مطلب  

برنامه های پژوهشی دانشگاه فرهنگیان در سال جاری  

دکتر ساکی، طی مصاحبه ای اعلام کرد:برنامه های پژوهشی دانشگاه فرهنگیان در سال جاری
با توجه به نقش پژوهش در دانشگاه ها، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، فرصتی فراهم شد تا با دکتر ساکی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، گفتگویی در باره ی برنامه و فعالیت های این معاونت داشته باشیم، شرح گفتگو، تقدیم خوانندگان گرامی می گردد:ضمن تشکر از فرصتی که برای این گفتگو مهیا شد، به عنوان اولین سوال، لطفا به شرح سیاست های اصلی این معاونت در سطح دانشگاه بپردازید:ب

ادامه مطلب  

فرهنگیانی که تمایل به عضویت در صندوق ذخیره ندارند،‌انصراف خود را اعلام کنند  

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان درخصوص انتشار خبر عضویت تمام فرهنگیان در این صندوق گفت:‌فرهنگیانی که به عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان تمایل ندارند، می‌توانند انصراف خود را به ادارات آموزش و پرورش اعلام کنند.

ادامه مطلب  

فرزندان فرهنگیان دراولویت استخدام آموزش وپرورش قراردارند  

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری به یکی ازمصوبات جدید دولت اشاره کرد وگفت : در این مصوبه فرزندان فرهنگیان از اولویت استخدام در آموزش و پرورش برخوردار شدند.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از ایرنا، 'محمدباقر نوبخت ' درجمع فرهنگیان استان کرمانشاه دراردوگاه شهید باهنر، این مصوبه را اقدام کوچکی ازسوی دولت برای سپاسگذاری از شان ومقام فرهنگیان دانست.

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1