آخرین اخبار سایت

برگزاری سومین جلسه free talk  

سومین جلسه بحث آزاد به زبان انگلیسی ( free talk ) در تاریخ پنج شنبه 1392/2/25 در کلاس 102 واقع در پردیس باهنر برگزار شد . 
این برنامه با موضوع what did you do last week با حضور جمعی از دانشجویان عزیز برگزار شد .جلسه به سرپرستی خانم فرناز سلطانپور با بازی english words  آغاز و در ادامه برنامه با بحث و تبادل نظر و یادگیری کلمات جدید به پایان رسید  .
با تشکر از همراهی دوستان . 
گزارش : فرناز سلطانپور 
 

ادامه مطلب  

اندر حکایت بازدید از نمایشگاه ضیافت الهی  

تبلیغات و بنرهای کوچه و خیابان حکایت از برپایی نمایشگاهی با نام ضیافت الهی داشت که تاریخ برگزاری اش را از هشت تیر ۹۳ اعلام کرده بودند . برسم عادت دیرینه رفتم تا ببینم که چه خبر هست و علیرغم اطلاع قبلی هنوز زمینه لازم فراهم نبود و مسئولان برگزاری غرفه داشتند مقدمات کار را آماده می کردند چیزی که تابلو بود مانکنهای یکی از غرفه ها بود که سوژه وبسایت بیقراران شد  

ادامه مطلب  

اردوی رزمی-آموزشی پایگاه شهید بهرامی  

*بسم رب الشهدا و الصدیقین*به منظور حفظ امادگی اعضا و آموزش بیشتر در زمینه های نظامی ، رزمی و
دفاع شخصی ، اردوی رزمی – اموزشی انصار الزینب (س) به استعداد نیرویی ۲۰۰
نفر در قالب ۲۰ حلقه صالحین پایگاه در تاریخ ۱۲/۷/۹۲ برگزار گردید.
در مدت حضور اعضا در اردوگاه برنامه های متنوع برنامه ریزی گردیده بود
تا بتوان در فضای نشاط و سلامت ضمن مرور دوره های آموزشی گذشته و حفظ
امادگی جسمانی ، مطالب  جدیدتر نیز تدریس گردد.
برنامه های اردو فوق در چند دست

ادامه مطلب  

آزمون کنکور سراسری در لبنان با بازدید سفیر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد  

    کنکور سراسری 93 در پنج گروه آزمایشی در بیروت در تاریخ 5 لغایت 7 تیرماه همزمان با سایر کشورها با حضور ناظرین اعزامی از سازمان سنجش و وزارت علوم  برگزارشد. جناب آقای فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان صبح جمعه با حضور در محل برگزاری، از روند اجرای آزمون بازدید نموده و از حسن برگزاری آن توسط عوامل اجرایی، تشکر کردند لازم به یادآوری است همزمان توسط نمایندگی صدا و سیما گزارش خبری تهیه شد.

ادامه مطلب  

شمارش معکوس جام ستاره ها آغاز شد...  

شمارش معکوس جام ستاره ها آغاز شد پنجمین دوره جام ستاره ها 11 تیرماه کلید می خورد و تنها 10 روز به شروع این جام پر هیاهو و پرطرفدار باقی مانده که در این 10 روز مسئولین برگزاری با تکاپوی فراوان در حال برنامه ریزی هستند تا مسابقاتی کم نقص را برگزار نمایند. با توجه به حضور پژمان جمشیدی (مدیر و موسس جام ستاره ها ) در محل برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی دیگر مسئولین برگزاری پیگیری امور را در دست داشته و در صدد برگزاری مسابقاتی کم نظیر هستند. گزارش های

ادامه مطلب  

نمونه سوالات زبان سوم  

صفحه اول نمونه سوال درس زبان انگلیسیسال سوم راهنمایی
 


صفحه دوم نمونه سوال درس زبان انگلیسیسال سوم راهنمایی
 


صفحه سوم نمونه سوال درس زبان انگلیسیسال سوم راهنمایی
 


صفحه چهارم نمونه سوال درس زبان انگلیسیسال سوم راهنمایی
 صفحه اول پاسخنامه درس زبان انگلیسیسال سوم راهنمایی( امتحان نهایی )تاریخ برگزاری : 16/3/1388
 


صفحه دوم پاسخنامه درس زبان انگلیسیسال سوم راهنمایی( امتحان نهایی )تاریخ برگزاری : 16/3/1388
 


 «مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طب

ادامه مطلب  

برگزاری مراسم تودیع مسئول فرهنگی مجموعه فرهنگی جوانان بنی هاشم  

مدیر مجموعه فرهنگی جوانان بنی هاشم از برگزاری مراسم تودیع مسئول فرهنگی این مجموعه در تاریخ9/4/92خبر داد.سیدمصطفی صالح نیا عنوان کرد:ما مایل به ادامه همکاری باآقای ناصری مرد بودیم اما ایشان در تصمیم خود جدی بودند در هر حال برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.

ادامه مطلب  

کلاس جبرانی  

با توجه به برگزاری امتحان کارشناسی ارشد در روز پنجشنبه، امکان برگزاری کلاس جبرانی برای ریاضی مهندسی و زبان تخصصی در این روز وجود ندارد. زمان جدید کلاس جبرانی و میزان مطالب امتحان هر درس تا دوشنبه هفته آینده از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ادامه مطلب  

شرایط برگزاری کلاس‌های پزشکی کوهستان و دریافت گواهی از سوی فدراسیون  

 
به آگاهی کلیه هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی می‌رساند؛ برگزاری کلاس‌های پزشکی کوهستان و دریافت گواهی از سوی فدراسیون تنها هنگامی میسر است که حداقل ۲ هفته قبل از برگزاری کلاس نسبت به مکاتبه از طریق هیئت استان با این فدراسیون اقدام و درخواست برگزاری کلاس صورت گیرد. همچنین در صورت تأیید درخواست، مدرسین مورد تأیید مربوطه از طرف کارگروه پزشکی کوهستان فدراسیون معرفی خواهند شد.
 

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقات دوی کوهستان (اسکای‌رانینگ) ـ جایزه بزرگ/ قله دماوند  

 
با عنایت به برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور ـ دوی کوهستان (اسکای‌رانینگ) مردان، گرامیداشت حماسه پانزده خرداد و بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و یادمان هیمالیانورد فقید، زنده‌یاد جعفر ناصری در سی خرداد سال جاری (شهر قدس)، به آگاهی می‌رساند؛ مطابق برنامه اعلام‌شده مسابقات قهرمان قهرمانان و جایزه بزرگ در نیمه دوم مرداد ماه بر روی قله دماوند برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات فقط منتخبین رقابت ۳۰ خرداد می‌توانند

ادامه مطلب  

اهداف و کلیات برگزاری نخستین دوره لیگ سنگ‌نوردی  

 
پیرو بخشنامه شماره ۷۱۵/۲۶۳ تاریخ ۲۴/اردیبهشت/۹۳ مبنی بر برگزاری اولین دوره لیگ سنگ‌نوردی کشور در بخش‌های مردان، با توجه به پرسش‌های مکرر برخی از رؤسای محترم هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها، گروه‌ها، باشگاه‌ها، نهادها و سازمان‌های مرتبط پیرامون چگونگی برگزاری لیگ، موارد زیر را به آگاهی می‌رساند؛
- اهداف برگزاری:
ـ گسترش و تعمیم ورزش سنگنوردی                                 ـ ارزیابی عملکرد دست‌اندرکاران
ـ شناخت اس

ادامه مطلب  

خبر  

قابل توجه شرکت‌کنندگان در آزمونهای ورود به حرفه مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی خردادماه 1393
 
در پاسخ به برخی پرسش‌ها و استعلامات در زمینه تاریخ برگزاری آزمون‌های 22 و 23 خردادماه سال جاری، بدینوسیله به آگاهی کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی می‌رساند: تعیین تاریخ برگزاری آزمون‌ها پس از کسب نقطه‌نظرات استانها و جمع‌بندی آنها با درنظر گرفتن عوامل تأثیرگذا

ادامه مطلب  

شیوه نامۀ برگزاری انتخابات شورای هماهنگی و اجرایی استان  

                                                      به نام خدا
شیوه نامۀ برگزاری انتخابات شورای هماهنگی و اجرایی استان
 
به استناد تبصره 1 ماده 16 اساسنامه انجمن اسلامی معلمان ایران ، شیوه نامه برگزاری انتخابات شورای هماهنگی و اجرایی استان در جلسه شورای مرکزی انجمن به تاریخ 27 اردیبهشت 1393 به شرح زیر به تصویب رسید :
ماده 1 : شورای هماهنگی هر استان پس از تشکیل  حداقل 3 تا 5 شورای هماهنگی در شهرستان ها و مناطق  ( به تشخیص هیأت رئیسه ) می تواند

ادامه مطلب  

فراخوان انجمن مورخین جودواستان  

                                               بسمه تعالی
به حول وقوه الهی دریک اقدام فرهنگی وارزشمند و ماندگار،انجمن مورخین جودو استان کرمانشاه،بمنظور
تدوین وتنظیم کتاب تاریخ چهل ساله  فعالیت جودو دراستان،درنظردارد نسبت به گردآوری
خاطرات،تصاویر،وثبت مقامهای کسب شده جودوکاران عزیز استان ازسالهای گذشته اقدام نماید.
لذا ازکلیه عزیزان جودوکار،پیشکسوتان ،مربیان،داوران ،وقهرمانان وکسانیکه به نحوی درجودواستان فعالیت
داشته انددعو

ادامه مطلب  

آموزش و پرورش در برگزاری آزمون استخدام مربیان پیش‌دبستانی تعلل می‌کند  

آموزش و پرورش در برگزاری آزمون استخدام مربیان پیش‌دبستانی تعلل می‌کند
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: به نظر می‌آید وزارت آموزش و پرورش در برگزاری آزمون استخدام مربیان پیش دبستانی یک مقداری تعلل می‌کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش باید قانون را اجرا کند که به نظر می‌آید

ادامه مطلب  

اطلاعیه شماره چهار درخصوص برگزاری دوره غیرحضوری "پدافندغیرعامل "وسبک زندگی برمبنای آموزه های دینی"  

کلیه مراکز فرهنگی وهنری استان / کتابخانه های پستی استان/مراکزسیارروستاییهمکاران محترم دفتر استان/ همکاران محترم کانون زبان باسلامآزمونهای پایانی دوره های غیرحضوری "پدافندغیرعامل"،"سبک زندگی برمبنای آموزههای دینی" و " مدیریت دانش سازمانی " باعنایت به موارد ذیل برگزار خواهدشد:- تاریخ برگزاری آزمون : پنج شنبه 1392/11/24 ساعت 10 صبح- محل یرگزاری آزمون : اراک - اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان- تعداد سوالات : هریک ازدوره ها 30 سوالتوضیح  :  

ادامه مطلب  

استخدام در بانک سپه  

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بانک سپه، بانک سپه از طریق آزمون استخدام می‌کند.
 
با صدور مجوز استخدامی از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری امکان جذب نیروهای جدید در بانک سپه فراهم شد.
 
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه آزمون استخدامی بانک سپه 17 مرداد ماه سال جاری در تهران و مراکز استانها برگزار می شود.
 
علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می توانند از تاریخ 10 الی 16 تیر ماه با مراجعه به سایت بان

ادامه مطلب  

برگزاری دومین جلسه قرآن  

دومین جلسه قرآن کریم در روز دوشنبه 93/2/15 زیر نظر آقای مرتضی نوری برگزاری گردید، در ابتدای جلسه قرئت زیبای استاد نوری زینت بخش محفل بود و پس از آن ، مطالبی در خصوص تجوید بیان گردید. در ادامه تعدادی از اعضای جلسه به تلاوت قرآن پرداختند.

ادامه مطلب  

استخدام آموزش و پرورش سال ۹۳  

خبر ۳۱ خرداد : برگزاری آزمون استخدامی شرکتی ها و پیش دبستانی ها قطعی شد
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه خود، وزیر آموزش و پرورش را موظف کرد تا آزمون شرکتی ها و پیش دبستانی ها را برگزار کند.
عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در این باره به ایسنا گفت در جلسه ای که وزیر آموزش و پرورش حضور داشت،سوالاتی در مورد آزمون شرکتی ها و پیش دبستانی ها مطرح شد و نهایتا وزیر آموزش و پرورش موظف شد این آزمون را برگزار کند.
وی

ادامه مطلب  

مکبران مسجد سجاد  

نام و نام خانوادگی : ابوالفضل اسفندیاری
نام پدر : غلامرضا
تاریخ تولد : 1380/1/1
نام و نام خانوادگی : ابوالفضل کمالی 
نام پدر : محمود
تاریخ تولد : 1380/4/4
نام و نام خانوادگی : سید محمد مهدی حسینیان
نام پدر : سید عباس
تاریخ تولد :
نام ونام خانوادگی : محسن حاجی زاده
نام پدر : محمد علی
تاریخ تولد :1382/4/1

ادامه مطلب  

راهنمای برگزاری اردوهای تربیتی  

راهنمای برگزاری اردو

کتابچه حاضر مروری است بر چرایی و چگونگی برگزاری اردوهای تربیتی که باعنایت به آثار مکتوب دراین موضوع و نیزت جارب عملی برگزارکنندگان اردوهای تربیتی .
عنوان: روش برگزاری اردوی تربیتیحجم: 367 کیلوبایتفرمت: pdf

ادامه مطلب  

جام رمضان در شورکی  

جدیدترین خبرها از جام یادواره شهدای شورکی(رمضان)حکایت از برگزاری جام در سه رشته ورزشی والیبال،تنیس روی میز و شطرنج دارد.زمان و مکان برگزاری جام  هنوز رسما اعلام نشده است اما بنظر می رسد این مسابقات دهم تا پانزدهم ماه مبارک رمضان آغاز و  مسابقات والیبال جنب مسجد صاحب الزمان (عج) و مسابقات تنیس روی میز و شطرنج در  محل مسجد فاطمه الزهراء(س) برگزار شود.

ادامه مطلب  

برگزاری آزمون قلم چی  

جهت آمادگی در کنکور سراسری سال 93آزمون قلم چی برگزار شد این آزمون از ابتدای سال تحصیلی یک هفته در میان برگزار می شد که از تاریخ 93/3/16هر جمعه به مدت سه هفته تا شروع کنکور رشته ها ی تجربی ریاضی .انسانی در دبستات بنت الهدی برگزار حواهد شد همچنین برای هنر جویان هنرستانها تا تاریخ 93/4/27هفته در میان این آزمون برگزار خواهد شد
 

ادامه مطلب  

جلسه هم اندیشی پنجمین همایش فوتبال افتری ها درگورسفید  

 
جلسه هم اندیشی نمایندگان و سرپرستان تیم ها در مورد برگزاری
 
پنجمین همایش فوتبال صبح جمعه 93/4/6 با حضور نمایندگان تیم های
 
تهران ، آمل ، افتر و سمنان در مسجد امیر المومنین گورسفید برگزار
 
گردید. این جلسه ابتدا با تلاوت قرآن توسط آقای حسینعلی نوروزی
 
شروع شد. سپس دهیار محترم گورسفید آقای قاسم زیاری درباره
 
نحوه ی برگزاری مسابقات صحبت هایی انجام دادند.
 
بعد از حدود سه ساعت نقد و گفت و گو تصمیمات زیر اتخاذ و به
 
تایید نمایندگان تیم ها رسید

ادامه مطلب  

روی دیگر بازار سرمایه نمایان شد  

برگزاری نشست مشترک مدیران بورسی با چهار وزیر اقتصادی کابینه در روزهای گذشته و نیز برگزاری جلسه نمایندگان مجلس با وزیر اقتصاد و نیز رییس سازمان بورس در هفته آینده برای بررسی افت قیمت‌ها، خبرهای مثبتی بود که در این اوضاع نابه سامان به کمک بورس آمد و موجب بازگشت شاخص به مدار صعودی شد.

ادامه مطلب  

تغییر زمان برگزاری  

به علت همزمانی ساعت و زمان برگزاری محفل نهمین همایش فصلی او ج هنر با زمان بازی ملی پوشان  ایران در جام جهانی و ضمن ارزوی موفقیت برای قهرمانان ایران اسلامی و صعود تیم ملی ایران ، زمان برگزاری مراسم نهمین همایش فصلی او ج هنر،  روز پنجشنبه پنجم تیرماه تعین شد.

ادامه مطلب  

اطلاعیه درخصوص محل برگزاری ترم تابستان  

با آرزوی قبولی طاعات وعبادات درماه پربرکت رمضان، به اطلاع دانشجومعلمان پردیس های سراسرکشور می رساند،نظر به دستورالعمل ارسالی از سوی معاونت محترم آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان درخصوص برگزاری ترم تابستانی درپردیس های سراسرکشور  (300/900/50000/د )باتوجه به تغییر محل برگزاری ترم تابستان از پردیس شهید چمران به پردیس شهید مفتح شهرری جهت ثبت نامدروس افتاده به محل جدید(پردیس شهید مفتح) مراجعه نمایند.          
معاونت آموزش پردیس شهید چمران ت

ادامه مطلب  

اجرای جلسه دوم نقد وبررسی کتاب کار و فناوری پایه هفتم  

با  عرض سلام و خسته نباشید
خدمت همکاران محترم نظر به اینکه امکان برگزاری جلسه دوم نقد وبررسی کتاب کار و فناوری
پایه هفتم مقدور نمی باشد لذا از سرگروه های محترم نواحی و مناطق تقاضا می شود بخش
دوم کتاب (از پودمان کار با چوب تا آخر کتاب) را تحلیل نموده و گزارش آن را تا
تاریخ بیستم اردیبهشت به گروه تکنولوژی و آموزشی استان ارسال بفرمایید.

ادامه مطلب  

کتاب های تالیف و تصحیح شده در موسسه مطالعات و تدوین تاریخ اردبیل  

کتاب های تالیف و تصحیح شده در موسسه مطالعات و تدوین تاریخ اردبیل:
1-    کتاب تاریخ آموزش و پرورش استان اردبیل در 3جلد
2-    کتاب تاریخ شهر و شهرداران اردبیل
3-    کتاب تاریخ نمایندگان قانون گذار اردبیل از مشروطه تا انقلاب اسلامی
4-    تصحیح کتاب خطی صریح الملک(سواد وقف نامه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی)
5-    کتاب پیر غلامان حسینی اردبیل
6-    کتاب عشایر ،امنیت ومرز
7-    کتاب تاریخ شهر و شهرداران نمین
8-    کتاب شناسنامه  فرهنگی و اجتماعی استان ار

ادامه مطلب  

پیام امروز (7/12/92) - تغییر تاریخ کلاس خود هیپنوتیزم اسفندماه 92  

تغییر تاریخ کلاس خود هیپنوتیزم اسفندماه 92
با عرض پوزش از تمام علاقه مندان که نام خود را برای کلاس خود هیپنوتیزم اسفندماه رزرو نموده اند به علت توسعه و تجهیز مطب برای ارائه خدمات مطلوب تر و برگزاری کلاس در فضای بزرگتر با امکانات مجهزتر برگزاری کلاس خود هیپنوتیزم مورخ نهم اسفند ماه به تاریخ شانزدهم اسفند تغییر یافت .
کلاس گروهی آموزش خود هیپنوتیزم و راهکارهای عملی غلبه بر استرس
۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۲
به مدت ۶ ساعت از ۸ صبح الی ۱۴

ادامه مطلب  

«شازده حمام» درکارگاه «تاریخ مکتوب، خاطره‌نویسی و تاریخ شفاهی»  

     برگزاری کارگاه «تاریخ مکتوب، خاطره‌نویسی و تاریخ شفاهی» همراه با «شازده حمام» صفحه نخست شماره 161 کارگاه تخصصی «تاریخ مکتوب، خاطره‌نویسی و تاریخ شفاهی» به کوشش انجمن ایرانی تاریخ در سازمان اسناد کتابخانه ملی برگزار می‌شود. مطالعه کتاب «شازده حمام» برای شرکت در این کارگاه تخصصی الزامی است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کارگاه تخصصی «تاریخ مکتوب، خاطره‌نویسی و تاریخ شفاهی» چهارشنبه 21 خرداد با حضور دکتر افسانه نجم‌آبادی، پژو

ادامه مطلب  

خبر  

مهرماه برگزار می‌شود:رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان کرمانشاه از برگزاری سومین دوره جشنواره بین‌المللی سنگ‌نوردی دیواره بیستون که بلندترین دیواره ایران است در مهرماه سال‌جاری خبر داد.وی با اشاره به حضور 100 شرکت کننده اروپایی در جشنواره سال گذشته اظهار کرد: شرکت کنندگان کشورهای اروپایی امسال بیش از دوره‌های گذشته حضور خواهند داشت.به گفته مشتکوب، سهمیه حضور ورزشکار در این دوره برای هر استان چهار نفر بوده که تا قبل از زمان بر

ادامه مطلب  

پرهیز از برگزاری مراسم‌ افطاری با بودجه‌های دولتی/ماه رمضان فرصتی برای توجه به اقشار بی‌بضاعت باشد  

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با انتقاد از اینکه در سال‌های گذشته در برخی موارد شاهد برگزاری مراسم افطاری در ماه رمضان با بودجه‌های دولتی بودیم،‌ گفت: برگزاری مراسم افطاری برای مدیران و استفاده از بودجه‌های دولتی کار مناسبی نیست زیرا این اقدامات تبعات منفی در جامعه ایجاد می‌کند.
ایرج عبدی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،‌ با تایید اقدام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر ابلاغیه خود به دستگاه‌های مربوطه برای ممنوعیت بر

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

بدینوسیله به اطلاع گروه های کوهنوردی ومربیان یخ وبرف میرساند اخرین مهلت برگزاری کلاسهای کار اموزی برف تا تاریخ 6 تیرماه وبرگزاری کلاسهای پیشرفته تا 20 تیر ماه میباشدبا توجه به اعلام فدراسیون کلاسهای که بعد از این تاریخ برگزار میگردد مورد قبول فدراسیون نمیباشد.

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

به اطلاع میرساند کارگروه اموزش استان تصمیم به برگزاری کلاسهای نقشه خوانی وکاربا جی پی اس در تاریخ 17 و18 تیرماه نموده است،لذا ازعلاقه مندان تقاضا میگردد در اسرع وقت  تا تاریخ 10 تیر  نثبت به ثبت نام  در هیئت استان اقدام نمایند.

ادامه مطلب  

برگزاری کلاس آموزش فرش و تابلوفرش برای اوقات فراغت تابستان در کتابخانه غدیر  

 

درراستای برگزاری اوقات فراغت و آشنایی نسل جوان با فرهنگ کتاب و کتابخوانی و باپیگیری صورت گرفته کتابخانه در جهت برگزاری کلاسهای اوقات فراغت یک دوره کلاس آموزش فرش و تابلو فرش در کتابخانه غدیر جهت علاقمندان به هنرهای دستی و بومی ایران برگزار می کند.
لازم به ذکر است :کلاسها همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۱صبح می باشد .

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1