:-(  

 مـدام گـفتی:خیـالت تخـت من وفادارمو                       من چه سـاده لوحانه خیالم را  تخـتی کردم برای عـشق بازی توبادیگری...     هروقت فکر کنی کسی پیدا شده که  با بقیه فرق داره  بلافاصله بهت ثابت میشه که  اگراونم مثل بقیه نباشه  از همشون بدتره...      دیگه حرفی ندارم...دل به خلوت تو بستم...  

ادامه مطلب  

تئاتر در اسپانیا  

ویل دورانت در فصل ششم از تاریخ تئاتر ادامه می دهد : میگوئل سروانتس (1617-1547) با وجود زندگی سختی که داشت ،بسیار پر کار بود و ده ها نمایش نامه نوشت که یکی از آن ها توانست تماشاگران را به خود جذب کند .
ولی آن چه که موجب محبوبیت سروانتس گشت ، در واقع انتشار رمان " دن کیشوت " بود که " آینه ی عادات و آداب بود " و " اخلاق بشر را آشکار می ساخت و آن را به صورت فلسفه در آورد ".
این کتاب تاثیر به سزایی بر روی آثار ادبی در اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و انگلیس گذاشت و حت

ادامه مطلب  

سخنی با شما 2  

هوار
 
 
هو
به نام خداوندگار جمیل
دوست عزیز: اگر می گویم در نوشتن رمان علاوه بر خواندن ها و نوشتن های بسیار، به ویژه داستان کوتاه، باید تجربة زندگی را هم داشت؛ دلیل منطقی برای گلایه نیست. و نیز دلیل کافی برای من نیست که رمان بر آمده از قلم جوان را نخوانم و نسبت به آن بی تفاوت بمانم.
احمد بیگدلی

ادامه مطلب  

رماندونی  

بسم خداو خالقم تنهااو
سلام دوستای عزیز من براساس یه سری مستندات و واقعیت های زندگی یه عاشق که خودم باشم یه رمان بااسم رهای مرگ دارم مینویسم و فصل اولش کامل شده میخوام این فصل رو به صورت امتحانی قراربدم واگرموردتوجه شماقرارگرفت برای آغاز رمانم فصل های دیگه رو هم براتون میذارم اینم عکس شخصیت اول رمان که خانم سوگند باشنگ بازیکن تیم ملی والیبالمونه که من اسمش رو در رمان رهاکاویانی گذاشتم

ادامه مطلب  

 

دنیای این روزهای من
این روزها توی همدان با درس خوندن و بعد طراحی وقتم رو می گذرونم.اما همین دوکار بهم خیلی حال میده.خصوصا وقتی که با بچه ها کار میکنیم.این روحیه جمعی رو قبلا کمتر تجربه کرده بودم اما حالا حضور چندین تفکر در حین کار بهم روحیه نقدپذیری داده و مهم تر اینکه فکرم رو بیش از پیش باز کرده و به همین خاطر فعلا دنیا وفق مراد من میگذره و البته با کمی به بن بست خوردن ها که اگر نباشه هنرمندی ساخته نمی شه.گاهی مشکل مکانه گاهی مشکل سروصدای بچه ه

ادامه مطلب  

خوندن رمان عاشقونه چجوری میتونه مضر باشه!  

تو این سه روز سفر بودم...
یکی از همسفرام یه معلم بود. تعریف می کرد یه بار از یکی از شاگرداش که داشت سرکلاس زیرزیرکی رمان میخوند رمانشو گرفت. کنجکاو شد ببینه این چیه که انقدر بچه هارو جذب میکنه! میگفت غروب نشستم پاش هی خوندم هی خوندم با خودم میگفتم چرا هوا تاریک نمیشه یهو متوجه شدم اصلا صبح شده!!!!!
با خودم فکر می کنم این نویسنه هایی که انقدر قلمشون خوبه و همه رو جذب میکنه چی می شد اگه در مورد مسائلی بنویسن که واقعا به درد ما جوونا می خوره!بعد خوندن

ادامه مطلب  

قابل توجه دانشجویان متقاضی خوابگاه ورودی 91 و 92 کارشناسی پیوسته  

1-  خوابگاه 4 و 6 جهت اسکان دانشجویان رشته علوم تربیتی و خوابگاه 2 و 5 جهت اسکان رشته های دبیری در نظر گرفته شده است.
2- لیست کمتر از 8 نفر مورد قبول نمی باشد.
3- هیچگونه محدودیتی در انتخاب اعضاء اتاق وجود ندارد.
4- برای ورود به سامانه رزرو خوابگاه شماره دانشجویی بعنوان نام کاربری وشماره همراه ثبت شده در سامانه مروارید بعنوان رمز که درسامانه (کد ملی نوشته شده است).
5- دانشجویانی که شماره همراه در سامانه مروارید ثبت نکرده اند از رمز 1234567890 استفاده نمای

ادامه مطلب  

زندگی خوابگاهی  

* ساعت 2 بعد از نصف شب :* ساعت ۳ نصف شب(کل خوابگاه منهای سرپرست ) : * ساعت 4 صبح :           * وضعیت درس خوندن در خوابگاه :* اولین روزهای خوابگاه :       * گفت و گوی صمیمانه برسرآماده کردن صبحانه بعد از گذست چند روز :    * پایان گفت و گو :      * امکانات غذایی در خوابگاه :      * طریقه ظرف شستن در خوابگاه (البته در خوابگاه دخترانه!چون پسرااصلا ازاین سوسول
بازی هاخوششون نمیاد!!!) :            
* اواخر ترم وضعیت ۷۰درصد دانشجویان (البته این مورد شامل دانش

ادامه مطلب  

شیوه نامه وصول هزینه های شبانه روزی و خوابگاه  

 نحوه وصول  در سال تحصیلی 94-93به استناد تبصره ذیل ماده(6)قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش وپرورش (مصوب 1369مجلس شورای اسلامی)ودر اجرای  بند(18)مصوبات جلسه اول مورخ(24/4/1391)هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان نسبت به وصول کامل مبالغ مربوط به هزینه های شبانه روزی (تغذیه وخوابگاه)دانشجومعلمان دوره کارشناسی پیوسته با توجه به نکات ذیل اقدام گردد.پیرو جلسه هماهنگی  با دبیران محترم مناطق ده گانه کشوری، دانشجویاندوره کارشناسی پیوسته سال تحصیلی 94-93 صرفاً به د

ادامه مطلب  

هتل آپارتمان و خوابگاه دخترانه شمشاد رشت جهت سال 93 دانشجو می پذیرد.  

 
خوابگاه دخترانه شمشاد رشت


 دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه، با موقعیت مکانی مناسب و نزدیکی به کلیه دانشگاه ها، در محیطی تمیز ، امن و آرام و با مدیرانی تحصیل کرده و مجرب با نازلترین قیمت با امکانات رفاهی و پزشکی در خدمت دانشجویان گرامی می باشد.
نشانی: رشت ، فلکه گاز، پل تالشان، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی ، تقاطع پرفسور سمیعی ، مجتمع راه و ترابری مجتمع شمشاد.
 تلفن هماهنگی: 01314224556 موبایل: 09117669430
 

ادامه مطلب  

ثبت نام خوابگاه شمشاد رشت جهت سال 93آغاز شد.  

خوابگاه دخترانه شمشاد رشت

 دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه، با موقعیت مکانی مناسب و نزدیکی به کلیه دانشگاه ها، در محیطی تمیز ، امن و آرام و با مدیرانی تحصیل کرده و مجرب با نازلترین قیمت با امکانات رفاهی و پزشکی در خدمت دانشجویان گرامی می باشد.
نشانی: رشت ، فلکه گاز، پل تالشان، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی ، تقاطع پرفسور سمیعی ، مجتمع راه و ترابری مجتمع شمشاد.
 تلفن هماهنگی: 01314224556 موبایل: 09117669430

ادامه مطلب  

ثبت نام خوابگاه دخترانه شمشاد رشت آغاز شد.  

خوابگاه دخترانه  شمشاد  رشت
این خوابگاه که یکی از خوابگاه های خصوصی است با امکانات رفاهی کامل جهت ارائه به عزیزان آماده به خدمت رسانی می باشد.
*دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه
*با محیطی صمیمی و آرام و امن
*با مدیرانی تحصیل کرده و مجرب
*نزدیکترین مکان به دانشگاه(آزاد،گیلان،علوم پزشکی)،دانشکده معین،جهاد دانشگاهی و موسسات(عالی احرار،سردار جنگل،راهبرد شمال) درخدمت دانشجویان گرامی می باشد.
*و با امکانات رفاهی مناسب( سیستم گرامیشی و سرمایشی، ای

ادامه مطلب  

جنگ و رمان  

جنگ پديده تلخ و نفرت انگيزي است، در عين حال، گنجينه بي نظيري از رفتارهاي انسان در موقعيت خاص است. موقعيت هايي كه انسان در جنگ مي آفريند در جاي ديگري قابل تكرار نيست.
به نظرم، كج سليقگي است نسل داستان نويسي كه با يك جنگ طولاني قرابت دارد، آن را ناديده بگيرد. ما مي توانيم با نوشتن رمان هايي كه زمينه اش جنگ باشد، جايزه نوبل هم بگيريم. البته اگر وزارت فخيمه ارشاد هم بگذارد كارمان را بكنيم.

ادامه مطلب  

رمان و دموكراسي  

دموکراسی حکومت اکثریت نیست، بلکه حفظ حقوق اقلیت و ایجاد فضا برای تبدیل شدن اقلیت به اکثریت است.
شخصیت های رمان به طور طبیعی اقلیت هستند. شخصیتی که شبیه اکثریت باشد دیگر شخصیت نیست و به آن تیپ می گوییم. وقتی ملتی رمان می خواند، یعنی حقوق اقلیت را به رسمیت می شناسد، بنابراین بعید است ملت رمان خوان، تن به حکومت غیردموکراتیک بدهد.
 

ادامه مطلب  

پرسش و پارادايم دانش  

پرسش در پارادایم دانش قرار دارد. بدین معنا که هر پرسش حامل میزانی از دانش است. در واقع پرسش مرحله ای از دانش برای کسب مرحله ی بالاتری از دانش است. لیکن پاسخ همیشه موید کسب مرحله ی بالاتری از دانش نیست و پاسخی که حامل پرسش های تازه نباشد نوعی خروج از پارادایم دانش است.
بنابر این تعریف، پرسش به معنای جهل نسبت به موضوع نیست و خود میزانی از دانش است و نبود پرسش به معنای ورود به پارادایم جهل نسبت به موضوع است.
رمان در پارادایم دانش، بیشتر نزدیک به حو

ادامه مطلب  

كارگاه رمان در خوزستان  

به همت حوزه هنري خوزستان در خرداد ماه سال جاري نخستين كارگاه رمان در اهواز برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه خوزستان ـ شهريار عباسي، مدرس داستان‌نويسي و رمان‌نويس، مديريت اين كارگاه آموزشی را بر عهده خواهد داشت.
اين دوره آموزشي به منظور بالا بردن سطح آگاهي و دانش ادبي نويسندگان فعال و جوان ادبيات داستاني طراحي شده است.
نخستين كارگاه رمان حوزه هنری خوزستان در روزهاي پنجشنبه و جمعه (29  و 30 خرداد 93) و طي چهار ج

ادامه مطلب  

عشق و رمان  

امروز در روزنامه فرهیختگان
عشق مهم‌ترين عنصر زندگي جمعي است و گرچه رمان‌نويس هنگام خلق اثر تنهاست، ولي رمان حاصل زندگي جمعي و تلاشي براي بهتر زيستن در كنار ساير انسان‌ها و آسان‌تر كنار آمدن با طبيعت است. رمان گرچه در تنهايي نوشته مي‌شود، ولي راهي براي تنها زيستن نيست. به‌عكس راهي براي گريختن از تنهايي است. به باور من، رمان‌نويسان انديشه‌محور بايد مراقب باشند، عشق از رمان حذف نشود
متأسفانه پراخت سطحي به مقوله‌ي عشق در داستان‌هاي دم‌

ادامه مطلب  

دنياي رمان  

دنياي رمان دنياي قصه هاي تلخ و شيرين نيست. دنياي بودن و نبودن هاي سيال است. دنياي ناگفته هايي است كه جايي ديده ايم و نمي دانيم كجا. صداهايي است كه شنيده ايم و نمي دانيم كي شنيده ايم. رمان خوابي در بيداري و كليد لب هاي فروبسته انسان است.

ادامه مطلب  

خوابگاه های پسرانه  

 ساعت ۲ نصف شب یک اتاق
ساعت ۳ نصف شب کل خوابگاه منهای سرپرست
ساعت ۴ صبح هنگام خواب
وضعیت تحصیل در خوابگاه

اولین روزهای خوابگاه
گفت و گوی صمیمانه برسرآماده کردن صبحانه بعد از گذست چند روز
پایان گفت و گو
 
امکانات غذایی در خوابگاه
طریقه ظرف شستن در خوابگاه
اواخر ترم وضعیت ۷۰درصد دانشجویان
و این هم آخر عاقبتش!!
 
 

ادامه مطلب  

همسایه جدید  

سلام و صد سلام 
خوبین؟ من هم فکر کنم خوبم. مشغول کار .
دیروز یه همساید جدید برام اومد. یعنی تو خوابگاه با یه اتاق فاصله از اتاق من. 
من رفته بودم آشپزخونه دیدم یکی از بچه های ایرانی با یه چمدون گنده داره میاد؛ گفتم چیکار میکنی؟ گفت همسایه جدیده. دختره اومد و داشتیم همدیگرو معرفی میکردیم و اتاق ها و خوابگاه رو نشونش میدادم بعد گفتم ایرانیم اونم سوییسی بود. بعد بچه های خوابگاه رو بهش معرفی کردم.. بعد وقتی دید ۴ تا ایرانی توی یه خوابگاهه؛ گفت اوه پ

ادامه مطلب  

رمان ها  

سلام دوباره...
بعد از یه مدت اومدم... می خواستم در مورد رمان هام حرف بزنم. من توی سایتی به اسم سایت نودهشتیا که مطمئنم اسمشو شنیدین رمان می نویسم. نام کاربریم *Silver Sun* هست. توی وب قبلیم لینک های دانلودشون رو گذاشته بودم و البته اون وب رو حذف کردم. خواستم چند مورد رو متذکر بشم به علاوه این که لینک رمان ها رو می خوام بذارم براتون.
این رمان هایی که الان می ذارم همه تو انجمن نودهشتیا نوشته و ویرایش شدن و نسخه هایی که توی غیر از سایت نودهشتیا و اینجا هست

ادامه مطلب  

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی، در همایش آموزشی سراسری سرپرستان شبانه روزی خوابگاه های دانشگاه فرهنگ  

همانند زندگی خانوادگی، با محبت، تکریم ،نگاه و
تعامل عاطفی با دانشجو معلمان رفتار کنید
 
حجت الاسلام و المسلمین دکتر صادق زاده، در همایش آموزشی سراسری سرپرستان شبانه روزی خوابگاه های دانشگاه فرهنگیان،فراهم کردن محیط با نشاط، پویا و شاد برای دانشجومعلمان را امری ضروری دانست و با اشاره به نقش شبانه روزی  دانشگاه فرهنگیان، گفت: خوابگاه و زندگی خوابگاهی، وقت گذرانی و گذراندن اوقات فراغت نیست؛ تاثیرگذاری این زیست خوابگاهی از جمله آموزش های

ادامه مطلب  

مشکلات خوابگاه ...  

سلام عرض میکنم خدمت دانشجویان و مسئولان ، امروز قصد دارم مشکلات خوابگاه را بیان کنم امیدوارم که مسئولان به این مشکلات رسیدگی کنند.
امروز میخواهیم مشکلات خوابگاه را بیان کنم البته خوابگاه مشکلاتی زیادی دارد یکی از این مشکلات ظرفیت خوابگاه میباشد که ما شاهد هستیم که در اتاق هایی که ظرفیت آنها 10 نفر می باشد در یک اتاق 15 نفر ، 18 نفر و 20 نفر هم اسکان دارند با وجود اینکه برای هر اتاق 10 تخت خواب و 10 کمد در نظر گرفته شده است چه جوری میشود که 15 یا 18 نفر

ادامه مطلب  

جنس خواهر ها  

جنس خواهر ها جلب است
مدتی بود که خواهر  ما دچار تب نویسندگی شده بودن ...ما هم فکر می کردیم با چند لیوان اب یخ حرف هایمان که شما قلمت اله و بله ....و این تب فرو کش می کنه ...اما فروکش که نکرد هیچ منجر به نوشتن یک رمان شد ..که ما هیچ وقت زیر بار خواندش نمی رفتیم  حتی برای نقد ساطوری ...تا این که سیستمشان هنگید و رمانشان پرید و ما نفسی راحت کشییییدیم .
بعد که امدیم از دلشان در بیاوریم گفتیم تولد این دردانه هیچکس ...که نزدیک است  برویم یک کتاب اموزش رمان نوی

ادامه مطلب  

رمان بهشت میان بازوانت(قسمت اخر)  

اخخخخخخخخر
اهان راستی یه چن تا رمان توپ به زهرا جون بگم
حالشو ببره =همینکه کنارت نفس میکشم /سمفونی مرگ / باورم کن /
اگه گفتی من کیم /درهمسایگی گودزیلا /عشق و اتش /همخونه/
افسونگر/قرار نبود/در اغوش مهربانی /پانتی بنتی.......... بازم هست این رمانیی که
گفتم تو فهرسته رمانا تو وبلاگ هست برو بخون
 
 

ادامه مطلب  

رمان بهشت میان بازوانت1  

خلاصه:این رمان یه رمانی با جنبه عاشقونه و رمانتیک و در عین حال طنز.که اشنایی یه پسر مغرور در عین حال پر جذبه رو با پرستز خاصی که در نگاه اول مغرور و جدی به نظر میرسه رو با یه دختر دانشجوی کنجکاو و شیطون تو یه مسابقه قایق رونی که بیشتر بین بچه های دانشگاه اونم فقط واسه رو کم کنی و شرط بندی برگزار میشه رو به تصویر میکشه که قصه عشق حقیقی از ورود به موزه ای شروع میشه که ورود مجرد ها به اون ممنوعه و.....

ادامه مطلب  

همکلاسی  

این روزها کارم شده خاطرات زندگیمو با هر روز از این روزهام گره زدن
و بعد می نشینم دفتر خاطرات قلبم را ورق زدن
امروز خاطره ترم بهمن ماه سال 1384 خوابگاه زینب اتاق11
را مرور می کنم
تازه ترم تمام شده بود و ترم بهمن ماه شروع شد
اولین جلسه شیمی عمومی خسته
چون زمستان بود هوا زود تاریک می شدکه اومدم خوابگاه
آخه نعیمه برگشته دانشگاه خودش همدان
منم دل تنگش بود آخه تخت بالایی من بود
هر وقت از خواب پا میشد عادت داشت توی تخت من بنشینه
منو قلقلک بده تا بیدار بش

ادامه مطلب  

بنای تاریخی خیابان غزالی هم غزل خداحافظی را خواند  

بنای تاریخی خیابان غزالی هم غزل خداحافظی را خواند و برای همیشه از خاطرات تهرانی‌ها محو شد. این بنا که متعلق به دوران پهلوی بود، سال‌ها به عنوان خوابگاه دانشجویی ارتش مورد استفاده قرار می‌گرفت ولی چند روز پیش به دلایل نامعلومی تخریب شد. خبرگزاری میراث فرهنگی- گروه میراث فرهنگی – یکی دیگر از بناهای تاریخی خیابان غزالی برای همیشه تخریب شد و از بین رفت. این بنا اگر چه در فهرست آثار ملی ایران ثبت نشده بود اما جزو بناهای واجد ارزش به شمار می‌رف

ادامه مطلب  

دوست داشتن  

به نام خدا
یه زمانی توی خوابگاه دوتا دوست داشتم: * و @.
علاقه‌ی من به @ خیلی زیاد بود و این رو همه می‌دونستن. وجودش در خوابگاه، آرامش می‌داد و تمام سختی‌های خوابگاه رو قابل تحمل می‌کرد. نه تنها برای من، بلکه برای همه از جمله *.
 این آدم نازنین، بیشتر وقت‌ها خوابگاه بود. چون راهش خیلی دور بود و به ندرت می‌تونست به خونه سر بزنه.
یه بار رفته بود خونه و برای کاری مجبور بود زود برگرده دانشگاه. اما این کار کنسل شد و ما چون توی دانشگاه بودیم، خبر دار

ادامه مطلب  

در تدارک دانشگاه!  

 
بالاخره رسیدیم خونه
من چ اوضاعی داشتم با این ثبت نام دانشگاه!
خودم اونور مدارکم اینور!
دانشگامو دیدم البته درشو فقط
دوسش میدارم!
آخ جوووووووووووووووون
همکلاسیای جدید
استقلال آزادی!
متروسواریم خوفه!
پسرااااااااااااا(حالا شانس ما 4تا پسر اسکول میفتن تو کلاسمون)!
ولی شایدم اسکول باشن بهتره
بعضی از این پسرا هستن انقد خودشیفته ن
فک میکنن همه میخوان براشون بمیرن!والا!
وای بعضی از این دخترا حرص ادمو بیشتر در میارن تا پسرا
دختره همچین ادااطوار د

ادامه مطلب  

میسیز بیزی  

خیلی کار دارم و سرم شلوغه
خیلیاااااا.خیلی...
امشب باید بشینم لیست کنم تا فردا برسم بهشون!3هفتست هی کارامو عقب انداختم :|
+ من یه عذر خواهی به جامعه نویسندگان خانم بدهکارم که گفتم هرچی رمان مینویسن آبکیو مزخرفه!
رمانی خوندم که واقعا دیدمو کمی تغییر داد به بانوان رمان نویس کشورم
طوری بود که 300 صفحه رمانو رد داد و وقتی 100وخورده ای صفحه به آخر رسید کاملا تو شاک بودم!طوری که امروز برگشتم و صفحه به صفحه ای که رد داده بودمو خوندم و واقعا لذت بردم.عالی بو

ادامه مطلب  

آق مَهَندس!  

سلام به همه دوستای گلم
ببخشید که 2-3 روز نتونستم به وبلاگ سر بزنم. رفته بودم واسه ثبت نام دانشگاه
هیچی دیگه... پدرمون در اومد...
احتمالا از خوابگاه خبری نیست... خیلی بخوان لطف کنن، شاید یه خوابگاه خودگردان جور کنن...
دانشکده مکانیکو دیدم... هووووووووووووففففففففففففففففف! خفن بودااااااااااا :D
حالا ایناش به کنار... شنیدم دو نسخه از اینجانب در صدا و سیما پخش شده!!! توی یکیش به عنوان بکگراند بودم :| توی اون یکی هم اندکی تکلم نمودم!
این کارمندای دانشگاه

ادامه مطلب  

 

من توی خوابگاه زندگی می کنم. جای خوبی که شب ها در آن غذایی برای خوردن پیدا می کنم. البتّه لازم نیست حتماً غذایم را با ماست و ترشی و سالاد بخورم. سابقاً که در خانه ی خودمان زندگی می کردم، زیاد دنبال اینجور چیزها بودم؛ امّا حالا نه. شب که می رسم خوابگاه فقط می خواهم با یک چیزی شکمم را سیر کنم، کمی توی اینترنت بگردم و بعد بخوابم. خصوصاً روزهایی که تا ساعتِ 6 عصر به صورت جدّی کار و مطالعه می کنم، بیشتر این حالت را دارم. اینجا یک تخت خواب هم دارم که خوب

ادامه مطلب  

اهداي كتاب  

53 عنوان رمان فارسي به ارزش نه ميليون و دويست هزار ريال به همت خيرين ،خريداري و به كتابخانه عمومي وكيلي اهدا شد.كتابهاي خريداري شده از نويسندگان مشهوري مانند شهره وكيلي،ماندا معيني،تكين حمزه لو شهلا ظهوريان،اعظم توكلي ... و از رمانهاي پرخواننده و پرطرفدار ميباشد.

ادامه مطلب  

بدبخت شدم رفت...  

آخه این انصافه ؟؟
حالا که من یه طوری واحدامو تقسیم کردم که برا ترم هشتم بمونم و بتونم خوابگاه بگیرم...
الان که رفتم تو سایت دیدم فقط برا یه ترم بم خوابگاه میدن ,تازه انتخاب واحدم وقتش تموم شده..این شانسه من دارم عایا؟؟؟!
عاقا من دردمو به کییییییییییی بگم... بترکین ایشالا

ادامه مطلب  

حرف از ته دل  

سلام دوستای خوبم خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دلم حسابی تنگ شده واستون.....کاش حداقل دوباره تو این وب دور همجمع بشیم... .زندگی چیزه عجیبیه...سرنوشت از اونم عجیب تره...دم  غروبه...من...تنها...اینجا...پشت این سیستم نشسته ام و ...دارم خاطرات گذشته...خاطرات با "هم" بودنمونو مرور میکنم...حسابی دلم .................................نمیدونم...کاش ...دوباره ...با "هم"...کنار "هم"...توی خوابگاه...با دیوونه بازی های مخصوص خوابگاه...بودیم...کاش...زمان یه دکمه استب..یه دکمه برگشت به عقب داشت...اشک جم

ادامه مطلب  

 

بچه های خوابگاه معمولا از مناسبت ها خبر ندارن چون توی خوابگاه زیاد تلویزیون نمیبینند مگه اینکه سریالی چیزی.برای همین هم تصمیم گرفتم براشون پشت بلندگو های خوابگاه آهنگ حامد زمانی و ناصر عبداللهی که درباره این روز بود  پخش کنم و استقبال بچه ها هم خوب بود پشت بلندگو هم حدیث امام علی (ع)که بهترین ازدواجها آسانترین آنهاست رو هم خوندم.برمیگشتم به اتاقم که دیدم بچه ها با شنیدن چیزهایی که پخش شده ریختن توی سالن و اظهار خوشحالی میکنن و میگن برو دوبا

ادامه مطلب  

پیگیری برنامه های فرهنگی در خوابگاه پردیس  

برگزاری کلاسهای آموزشی مختلف( ورزشی، خیاطی ،خوشنویسی ،حفظ قرآن و...)
برگزاری دعای توسل و کمیل و.یارت عاشورا و...( در صورت امکان در زیارتگاه های نیشابور و یا حرم مطهر با همکاری مدیر خوابگاه بسیج شهرستان و دانشگاه)
برگزاری برنامه کوهپیمایی آخر هفته ها به همراه حلقه صالحین(به صورت یک هفته در میان)
برنامه شنا و آموزش شنا یک هفته در میان
تشکیل هیات مذهبی در خوابگاه و اجرای مراسمات عزاداری و جشن به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی
پخش فیلم های دوران دفاع

ادامه مطلب  

خوابگاهی ها  

با سلام!
قابل توجه دانشجویان پردیس شهید مدرس که امروز جهت تحویل خوابگاه به دانشگاه مراجعه ننمودند.
براساس گفته ی دوستان شماری از دانشجویان خوابگاهی امروز جهت تحویل خوابگاه به دانشگاه مراجعه نمودن به این صورت که هر5نفر باهم نام های خود را تحویل میدادند و با نظر سرپرستی یک اتاق مدنظر سرپرستی به آنها داده میشد،مالکیت اتاق های ترم قبل برای بیشتر دوستان لغو شد.
و همچنین بیشتر دوستان بعد از تحویل خوابگاه به شهرهای خود بازگشتند و از هفته بعد به ک

ادامه مطلب  

.221. :)  

یکی از بهترین لحظه ها لحظه ایه که یکی از دوستای خوبت که اسمش مدگرل هست تو رو  به یه حرکت خیلی خوب دعوت میکنه
هر چند که مدتهاست درست و حسابی کتاب نخوندم اما 2 تا از کتابهایی که خیلی دوست داشتم رو قراره معرفی کنم اینجا
اولین رمان بلندی که خوندم و عاشقش شدم رمان دراکولای برام استوکر بودبارز ترین مشخصه اش به نظر من ترجمه اش بودهر صفحه ای که میخوندم... خودمو توی داستان حس میکردماونقدر غرق خوندنش میشدم که یادم میرفت چه روز و چه ساعتیهبه نظرم گاهی اوق

ادامه مطلب  

چقدرررررر همه ي اين لحظه ها كنده شدم ازت هيولا  

* يه پياله ترشي البالو، نمك بزني... دونه دونه بذاري توو دهنت... دستت قرمز شه. هومممم.هسته ش رو بچيني توو نعلبكي جلوت
** تا اس ام اس مي زنه دارم ميام، پاشي يه تهرانُ مرتب كني
*** عموهه توو روستا زندگي مي كنه.دختربزرگه ش تيزهوشان اردبيل قبول شده. فاصله اردبيل تا روستا ٤٥ ديقه س. پارسال عمو به زور چندتا دخترو پيدا كرد توو شهر، براش خونه اجاره كرد. دخترا امسال يكيشون شوهر كرده، يكي شون درسشون تموم شده، يكي شون ديه نمي خواد بياد. دخترعموم تنها مونده. يه د

ادامه مطلب  

:)  

چند وقته دل وجیگر آپ کردن وبمو ندارم.
الانم از سر بیکاریه که اومدم.
امتحانامون دیروز تموم شد.ولی دوباره از اول تیر باید بریم مدرسه تا 15 مرداد واسه کارآموزی.
تو این ده روز باید نهایت تفریحو بکنم.
گفتم بذار از فاز رمان تخیلی ترسناک بیرون بیام.
یه رمان عشقی که دوستم داده بودو دارم می خونم جیگرم کبابه
از تیر هم که می خوام شروع کنم درس بخونم.ما هم بالاخره کنکوری شدیم.سال دیگه رو چه خاکی بریزیم رو سرمون هم کارای پیش دانشگاهیو باید بکنیم هم واسه کنکور

ادامه مطلب  

ابن الوقت  

ابن الوقت اولین رمان یوسف انصاری است که نشر روزنه امسال آن را چاپ کرده است. 
ابن الوقت حکایت مردی است سرگردان در زمان و مکان. مردی که شاید زمانی مردد بوده بین رفتن و ماندن، حالا مردد است بین برگشتن و برنگشتن. شاید برنگشتن هم ردی از رفتن دارد رفتنی بزرگتر. 
ابن الوقت داستان تبریز است اما چرا حسی دارد مثل رمانهای مهاجرت. مثل آدمی که از خودش مهاجرت کرده و حالا روزهای زندگی در زادگاه رهایش نمی کند.
زنی در فصلی در رمان راوی میشود که من معنای روایت و

ادامه مطلب  

کتاب پنجم  

سلاماومدم با معرفی یه رمان دیگه،دوستانی که به خوندن رمانهای
ایرانی علاقه دارن بهشون رمان اسطوره رو پیشنهاد میکنم.من که خودم خیلی
دوستش داشتم به خواهرمم پیشنهاد خوندشو دادم اونم خوشش اومد. نویسنده این
رمان زیبا پگاه عزیز هستش لینک مستقیم PDFلینک دوم منبع دانلود:http://www.patogheroman.com 

ادامه مطلب  

چندماه نوشت...  

خب خب سلام و صد سلام....
همونجوری که از اسم تاپیک معلومه قرار رمان بنویسم!!!
خب چکار کنم یا وقتش نبود یا حسش نبود... ولی بالاخره اومدم...
بعد از اون جریاناتی که باعث شد خیلی رنجیده بشم و همش جنگ اعصاب داشتم تو خونه سفر تهران جور شد و به مدت 5 روز رفتم که آموزش ببینم... شب آخر به آقای پدر گفتم که دارم میرم بدون اینکه بپرسه چیزی لازم داری یا کی برمیگردی برگشته با یه حالت طلبکارانه میگه که این پول بیمه تو از حقوق من که کم نمیشه؟؟؟
از حرص دلم سربالا جوابشو

ادامه مطلب  

دانلود رمان کرگدن  

 
نام:کرگدن
نویسنده:اوژن یونسکو
مترجم:جلال آل احمد
صفحات:201
حجم : 2.3 مگابایت
توضیحات:اوژن یونسکو (زاده ۲۶ نوامبر ۱۹۰۹ – درگذشته ۲۸ مارس ۱۹۹۴) نمایش‌نامه‌نویس و نویسنده فرانسوی با اصلیت رومانیایی است. او در سال ۱۹۷۰ به عضویت فرهنگستان فرانسه درآمد. او را بارزترین نماینده تئاتر آوانگارد فرانسه می‌نامند.
بیشتر آثار یونسکو به پارسی ترجمه شده است. مترجمین آثار یونسکو اغلب از نویسندگان و هنرمندان مشهور ایرانی بوده‌اند. بهمن محصص، جلال آل احمد

ادامه مطلب  

اندر احوالات مایان!  

خابگاه:ساعت ۲ نصف شب  اتاق 84ساعت ۳ نصف شب کل خوابگاه منهای سرپرست(البته اگه سرپرستی وجود داشته باشه)ساعت ۴ صبح هنگام خواب (من و اوتادی)وضعیت تحصیل در خوابگاه(اون وسطیه پیمانه)اولین روزهای خوابگاه(آخییییی یادش بخیر)گفت و گوی صمیمانه برسرآماده کردن صبحانه بعد از گذشت چند روز(منو پیمان)پایان گفت و گو(هم اتاقیها دعوا کنن ابلهان...)امکانات غذایی در خوابگاهطریقه ظرف شستن در خوابگاه(اصولا تو خابگاه ظرفی شسته نمیشه)اواخر ترم وضعیت ۷۰درصد دانشج

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1